%db%8c%d9%88%d8%b3%d9%81-%da%a9%d8%b1%d9%85%db%8c22

به گزارش عطارنیوز، یوسف کرمی دارنده مدال برنز المپیک آتن در گفت و گو با خبرنگار عطارنیوز گفت: تکواندوی ایران قهرمان دنیا بوده و جزء رشته های مدال آور المپیکی برای ایران است ولی متأسفانه در المپیک ریو نتوانستیم بدرخشیم که تنها یک فرد در این شکست مقصر نبوده است.

وی در خصوص علم در ورزش گفت: بسیاری از ورزشکاران ما تجربیات گران بهایی دارند ولی چون علم آن را ندارند نمی توانند آن را به طور صحیح انتقال بدهند.

کرمی گفت: اگر یک ورزشکار علم نداشته باشد ماندگار نمی شود، ورزشکارانی که توانستند تحصیلات عالیه دریافت کنند در آینده شخص مؤثرتری برای جامعه خواهند بود.

وی در خصوص حمایت مدیران از ورزشکارن گفت: متأسفانه در ایران خوش استقبال و بد بدرقه هستیم، هنگام برگشتن از مسابقات وعده های زیادی داده می شود و همه به دنبال عکس گرفتن هستند که بعد از چند روز آن وعده ها به دست فراموشی سپرده می شود.

دارنده مدال برنز المپیک گفت: بنده تنها مدال آور المپیکی آذربایجان شرقی هستم، در تمام مراسمات حضور دارم ولی در مراسم تجلیل دعوتی از من به عمل نمی آید.

وی در خصوص فرهنگ سازی در ورزش گفت: ورزشکاران الگوی جامعه هستند ولی در عین حال عکس هایی را از خود در فضای مجازی پخش می کنند که الگوی خوبی برای جامعه ما نیست و یک ورزشکار باید بداند وقتی عکسی را از خودت انتشار می دهد تمام جامعه مخاطبین وی هستند.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی
حوادث