IMG_7818

به گزارش عطارنیوز، سرهنگ سید حسن حسینی فرمانده نیروی انتظامی شهر نیشابور ضمن عرض تبریک میلاد با سعادت حضرت علی(ع) و خیر مقدم به مهمانان حاضر در مراسم گفت:حضور مسؤلین در این جلسه،نشان از ارزش گذاشتن به زحمات شبانه روزی و منزلت ناجا در بین مردم دارد.

وی وضعیت امنیتی شهر نیشابور را خوب توصیف کرد و افزود:آمار و ارقام نشان از وضعیت بسیار خوب امنیتی در سطح شهر نیشابور می باشد.همچنین رتبه یگانی برتر در سطح استان حکایت از موفقیت نیروی انتظامی شهر نیشابور دارد که این موفقیت ها نتیجه تلاشهای شبانه روزی همکاران بنده است.

در ادامه سردار امیری مقدم فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی شهدای انقلاب اسلامی و بویژه سردار شهید حاج محسن قاجاریان گفت:اگر امثال شهید قاجاریان نبودند ما باید در داخل کشور با تکفیری ها می جنگیدیم.شهدایی که از ابتدای انقلاب از جانشان برای آرامش و امنیت ما گذشتند.

وی در ادامه اشاره ای به رفتار و گفتار مقام معظم رهبری داشت و افزود:در هر روزی که از عمر دنیا می گذرد بیشتر متوجه حضور باخیر و برکت رهبر در جهان می شویم.وقتی که اشخاصی مانند پوتین تحت تأثیر رفتار و اخلاق رهبری که مسلط بر همه چیز عالم است قرار می گیرند متوجه حضور ایشان در داخل جمهوری اسلامی می شویم.

امیری مقدم افزود:همان طور که در دوران دفاع مقدس و اکنون در سخنان بعضی از دوستانمان در عرصه سیاست می شنویم که ایران نباید قدرت دفاعی و موشکی داشته باشد،که این حرف کاملا اشتباه است و قدرت موشکی ایران راهبردی است.

وی با اشاره به اقتدار جمهوری اسلامی ایران افزود:اطاعت از امر رهبری باعث شد تا به اقتداری برسیم که شش قدرت جهانی در یک طرف و ایران در طرف دیگر، پای میز مذاکره بنشینند.این اطاعت از خداوند و رهبری موجب پیروزی ما در دوران دفاع مقدس شد.دیپلماسی جمهوری اسلامی فعال است و در عین حال نیز به پیشرفت موشکی خود ادامه می دهیم.

فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی گفت:قدرت موشکی نظام جمهوری اسلامی در دست کسانی است که فقط گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستند.ما باید در همه حوزه های سیاسی،اقتصادی و دفاعی اقتدار داشته باشیم تا دشمن نتواند ما را به راحتی به عقب برگرداند.

وی اضافه کرد:موشک های ما در سرتاسر ایران پراکنده هستند و حتی ما در یک مرحله قدرت موشکی خود را در مرزهای جمهوری اسلامی به آمریکایی ها نشان دادیم ولی آنها نفهمیدند.

در پایان سرهنگ آقابیگی فرمانده جدید نیروی انتظامی نیشابور گفت:خداوند منان را به خاطره توفیق خدمتگزاری در نظام جمهوری اسلامی ایران سپاسگزارم و استراتژی و راهبرد ما در نیروی انتظامی به عنوان یک پلیس مسلمان استفاده از آموزه های دینی و در کنار مردم بودن است و منویات مقام معظم رهبری که می فرمایند نیروی انتظلمی باید اقتدار،عزت و رفعت داشته باشد،مد نظر ما خواهد بود.

وی افزود:امنیت یک محصول نیست بلکه یک فرایند است که با همکاری و همیاری تمام همشهریان عزیز حصول خواهد شد.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی
حوادث