سید مهدی حسینی مدیر عامل سازمان با بیان این خبر به خبرنگار عطارنیوز گفت: ساعت ۸:۴۳ دقیقه صبح امروز خبر واژگونی یک دستگاه تریلر حامل بنزین به سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی آتش نشانی نیشابور اعلام شد که بلافاصله دو تیم از آتش نشانان، یک تیم نجات و یک تانکر پشتیبانی به محل اعزام شدند.

وی افزود: در همان لحظات اولیه مدیر فنی و عملیات سازمان و دو مدیر منطقه نیز جهت بررسی و مدیریت عملیات در محل حاظر شدند و با توجه به نشت بنزین برای پیشگیری از حوادث احتمالی ابتدا عملیات احتیاط حریق با نصب دو مانیتور زمینی در محل و پاشیدن آب بر روی بنزین جاری شده برای رقیق کردن آن آغاز شد.

حسینی گفت: با هماهنگی انجام شده یک دستگاه لودر از دامداری دشت در محل حاضر شد و اقدام به حفر گودالی در یکی از مسیر های فرعی جنوب محل حادثه با فاصله مناسب برای جمع آوری آب و بنزین جاری شده نمود.وی اظهار داشت: همزمان با مدیریت شرکت نفت هماهنگ شد تا جهت تخلیه بنزین در تانکر دیگری اقدام نمایند.

حسینی گفت: هم اکنون کار تخلیه بنزین با رعایت نکات ایمنی و استقرار دو تیم از آتش نشانان در محل در حال انجام است که پس از آن اقدام به راست کردن تریلر و تانکر آن نماییم.

وی افزود: جهت پیشگیری از هر گونه حادثه احتمالی با هماهنگی پلیس راهور مسیر رفت نیشابور به مشهدمسدود شده و از جاده روستایی فیلخانه انجام می گیرد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی