نجفی شهردار نیشابور در نشست خبری که شامگاه دوشنبه۲۴مهرماه در محل سالن جلسات شهرداری برگزار شد گفت: رسانه با ورود شبکه های اجتماعی عمق دیگری پیدا کرده است و نقش بسیار مهمی در ارتقا جایگاه شهری دارد.

وی با اشاره به شعار خود افزود: شعار بنده شهرداری شفاف با رویکرد توسعه پایدار برای آیندگان و شهروندی فعال و شهری پویا است که برای تحقق این شعار نیاز به همکاری با همه شهروندان است.

نجفی مهمترین رویکردهای خود در شهرداری را این گونه عنوان کرد: اقتضاد شهر و درآمد پایدار، معماری و زیباسازی شهری، توسعه عمران شهری، خدمات شهری و محیط زیست، حمل و نقل عمومی و هوای پاک از مهمترین برنامه های مطرح شده توسط وی بود.

شهردار نیشابور ادامه داد: در حوزه مدیریت شهری باید به سمت مکانیزاسیون برویم و نیشابور را به عنوان یک شهر مدرن تعریف کنیم.

نجفی گفت: مناظر شهری باید مطابق با فرهنگ نیشابور آراسته شود تا نشان دهنده تاریخ و فرهنگ این شهر باشد.

وی بیان کرد: برای استفاده بیشتر شهروندان از اتوبوس بدنبال طرح اتوبوس به علاوه اینترنت هستیم تا همشهریان در اتوبوس بتوانند از وای فای اینترنت استفاده کنند.

شهردار نیشابور گفت: یکی از اولویت های بنده کارکنان شهرداری هستند، توجه به کرامت انسانی بسیار مهم است و صرف نظر از نگاه های سیاسی از هر نیرویی در شهرداری که بتواند کمک کند کمک خواهیم گرفت.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی
حوادث