سردار سرلشگر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در یادواره شهدای کردستان و سالگرد شهید قاجاریان که ظهر پنج شنبه۱۹بهمن ماه در محل داشنگاه آزاد نیشابور برگزار شد گفت: شعار ما از ابتدای انقلاب توحید بوده است، حرف با آمریکایی ها این است که تسلیم احکام الهی باشید و دست از شرارت ها دنیوی بردارید.

وی بیان کرد: ما مبارزه ای با آمریکا نداریم و بدنبال تجاوز به خاک این کشور نیستیم، ما بدنبال دین و ارزش های خود هستیم.

رضایی با اشاره به برنامه موشکی جمهوری اسلامی گفت: ما برای نابودی جایی موشک نساخته ایم، بلکه برای دفاع از خود موشک ساخته ایم، آمریکایی ها هواپیماهای بسیار مدرن چند میلیون دلاری دارند که ما در اختیار نداریم و تنها با موشک می توان این خلاء را پر کنیم که اگر روزی از دو هزار کیلومتر دورتر مورد تهدید واقع شدیم با همین موشک ها جواب تهدیدات را بدهیم.

وی افزود: انقلاب ما ریشه در توحید دارد و هدف آن تنها ارزش های توحیدی و انسانی است و تاکنون پای این مسأله ایستاده ایم.

رضایی گفت: انقلاب اسلامی بدلیل ارزش های توحیدی تحولات عمیقی در امنیت و سیاست داشته است و فرهنگ جهاد و شهادت در کشور بوجود آمده است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به حقاینت انقلاب اسلامی بیان کرد: انقلاب اسلامی جوان ایرانی را متحول کرد که این تحول موجب رساندن ایران به قدرت اول منقه شد، دشمنان اگر می خواهند حقانیت ایران را ببینند نگاه کنند که ایران با چه کسانی در حال جنگ است؟

رضایی گفت: ما با داعشی می جنگیم که آبروی اسلام را برده است، اگر ما نمی جنگیدیم خسارت بزرگی به اسلام وارد می شد و فجایع بزرگی را در جهان بوجود می آوردند.

وی ادامه داد: متأسفانه رسانه های استکبار مانع از این می شوند که جهان به حقانیت ایران پی ببرد که تنها عامل نابودی داعش جمهوری اسلامی بود.

فرمانده اسبق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اغتشاشات اخیر کشور گفت: با ایجاد چند اغتشاش کوچ در کشور برخی افراد روحیه خود را از دست دادند و می گفتند اوضاع خراب شده است، ما مشکلات اقتصادی را نفی نمی کنیم، باید روسای قوای ما بدنبال حل مشکلات مردم باشند.

وی افزود: صندلی های مسئولین با بهای خون شهدای بدست آمده است و مسئولین باید وظیفه خطیر خود را بدرستی انجام دهند.

رضایی گفت: دشمنان از اقتصاد به عنوان نقطه ضعف می خواهند استفاده کنند و ما را نابود کنند اما باید این نقاط ضعف را پوشش دهیم، جمهوری اسلامی از دل تهدیدات قدرت گرفت، جنگ چیز خوبی نیست اما همین جنگ تحمیلی موجب برگشت اقتدار ایران پس از سیصد سال شد.

وی اضافه کرد: مشکلات اقتصادی نیز نوعی تهدی است اما از دل هیمن تهدیدها می توان شکوفایی اقتصادی را برای جامعه به ارمغان آورد، دشمنان بدنبال این هستند با تضعیف اقتصاد امنیت ما را نیز از بین ببرند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص نابودی چند تیم تروریستی در غرب کشور گفت: چند تیم تروریستی اخیرا با خیال اینکه منطقه زلزله رده سر پل ذهاب ورودی خوبی برای آنها می باشد تصمیم به وود به داخل کشور را داشتند اما سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در آنجا با گمنامی تمام آن ها را نابود وبه عقب راند.

وی بیان کرد: باید ضمن حفظ امنیت مشکلات اقتصادی را نیز حل کنیم، جوانان ما از بیکاری مجبور به گذراندن وقت در فضای مجازی هستند، یادواره شهدا بهترین کلاس آموزشی برای جوانان است که ببینند چگونه شهدا از موانع سخت عبور کردند و آیا مگر ایجاد شغل از عبور از میدان مین سخت تر است؟

رضایی گفت: در اقتصاد با کندی حرکت می کنیم، در دفاع و امنیت سرعت بالایی داریم که این شکاف و عدم توازن مناسب نیست و باید زود حل شود.

انتهای پیام/

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی