سرهنگ حسين بيات مختاري فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور در گفتگو با خبرنگار عطارنیوز گفت: ساعت ۰۲:۳۰ دقيقه بامداد در پي دريافت خبري از پليس مبارزه با مواد مخدر مرزباني استان خراسان رضوي مبني بر ترد يك باند چهار نفره قاچاقچيان مواد در مسير بخش سرولايت موضوع به صورت ويژه در دستور كار پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرار گرفت.

وي افزود: با توجه به اهميت موضوع دستورات هوشياري از مركزفوريت هاي پليسي  ۱۱۰ به گشتي هاي  انتظامي شهرستان نيشابور صادر و همزمان چهار تيم از ماموران دايره اطلاعات و عمليات پليس مبارزه با مواد مخدر نيشابور پس از هماهنگي هاي قانوني با پشتيباني اطلاعاتي استان اقدام به برقراري ايست و بازرسي مقطعي در محور جاده روستايي برگشاهي بخش سرولايت ابتداي ورودي به نيشابور كردند.

بيات مختاري تصريح كرد :ماموران درهنگام كنترل خودرو هاي عبوري به يك دستگاه خودرو پژو پارس مظنون كه راننده خودرو با مشاهده ماموران بدون توجه به دستورات پليس با تغيير ناگهاني مسير قصد فرار داشتند كه در ادامه ماموران با رعايت قانون بكارگيري سلاح پس از شليك تير هوايي و طي مسافت يك كيلومتري موفق شدند خودرو را بدون اين كه به خودرو هاي عبوري صدمه برساند متوقف كنند.

وی افزود: در بازرسي از خودرو مقدار تقريبي ۴۲كيلو و ۸۰۰ گرم ترياك كشف و راننده۳۱ ساله به همراه سرنشين ۲۹ ساله دستگير شدند.
در همين راستا هم چنين ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر با كمك ماموران پاسگاه انتظامي عبدا.. گيو در يك عمليات ضربتي موفق شدند  دو نفر ديگر از اعضاي اين باند را كه با يك دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ قصد فراري دادن متهمان را داشتند دستگيرو خودرو آنان را متوقف كردند.

وي اظهار داشت: در اين عمليات تعداد دو دستگاه خودرو متوقف و اعضاي چهار نفره اين باندهمگي دستگير شدند.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی