مسئول کانون بسیج هنرمندان نیشابور و فیروزه گفت: نیشابور به‌لحاظ محتوا به تنهایی قادر به برگزاری جلسات فرهنگی روزهای ملی بزرگداشت عطار و خیام است.

به گزارش خبرنگار عطارنیوز، موسی نوکاریزی در نشست ماهانه سرگروه‌های هنری بسیج هنرمندان نیشابور، افزود: شیوه حاضر که منتج به گله‌مندی شاعران نیشابور از نحوه حضور آنها در جلسات این روزها و نحوه تقدیر آنها است مطلوب نیست و باید تجدیدنظر شود.

وی از اعضای کانون بسیج هنرمندان نیشابور و فیروزه دعوت کرد طرح‌ها و ایده‌های خود را به جلیل حسنی معاونت طرح و برنامه کانون ارجاع دهند

همچنین سرگروه رسانه کانون بسیج هنرمندان نیشابور خواستار انتشار بیانیه ماهانه سرگروه‌های بسیج هنرمندان در اعلام مواضع در خصوص رویدادهای سیاسی اجتماعی فرهنگی شهرستان شد.

حامد صادقی ضمن مثبت ارزیابی کردن جلسات فعلی که به نوعی اطلاع‌رسانی سرگروه‌ها به یکدیگر پیرامون فعالیت گروه به همدیگر است خواستار برگزاری جلسات همفکری موضوعی با حضور مسئولان و کارشناسان امر شد.

محمدعلی عادلی شاعر و مسئول سیاسی کانون هم خواستار حضور بیشتر مسئولان در جلسات کانون شد.

وی تصریح کرد: برآیند جلسات به فرماندهان بسیج و مسئولان فرهنگی شهر ارائه شود.

محمد پروانه یکی از سرگروه‌هان شعر کانون بسیج هنرمندان نیشابور با تاکید بر نظم و حرکت کردن در راستای هدف، خواستار حضور فرماندهان بسیج در جلسات و تبادل نظر بین هنرمندان و ایشان شد.

ابراهیم لگزیان یکی دیگر از سرگروهان شعر کانون بسیج هنرمندان نیشابور با زیبا توصیف کردن جو صمیمی جلسات کانون، خواستار پیگیری نقطه نظرات هنرمندان بسیجی کانون شد.

وی از نحوه حضور شاعران در مراسم‌های ایام بزرگداشت روزهای ملی عطار و خیام انتقاد کرد و خواستار اصلاح آن توسط مسئولان شهرستان شد.

عادله سلیمانی مسئول کارگروه خوشنویسی کانون بسیج هنرمندان نیشابور هم از دایر کردن غرفه انتشارات «مشق نیکو» توسط او و همسرش در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی