مسعود سلیمانی مسئول انجمن سینمای  جوان اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور در گفتگو با خبرنگار عطارنیوز گفت: آیین اختتامیه پنجاه و هشتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «اروند» با حضور جمعی از مسئولین، مدیران و هنرمندان در سینما مهر آبادان با برتری هنرمندان نیشابوری به کار خود پایان داد.

وی افزود: امروز سینمای ایران نشان داده است که می‌تواند در عرصه بین‌المللی موفق باشد و خوزستان یک افتخار است، چرا که شهدای عزیزی در این خاک ارزشمند جان خود را تقدیم انقلاب اسلامی کردند.

سلیمانی خاطر نشان کرد: به نمایندگی از هنرمندان نیشابور در  این جشنواره  حضور یافتم که با کیفیت مطلوبی برگزار شد و لازم است از مردم آبادان و همه هنرمندانی که در آن شرکت کردند، تشکر کنم.

وی یادآور شد: تمام تلاش‌ مسئولین انجمن سینمای  ایران این است که در سال آینده بودجه بیشتری به دفاتر انجمن در سراسر کشور اختصاص داده شود که امیدواریم سهم نیشابور نیز افزایش یابد.

سلیمانی گفت: لوح تقدیر  و مبلغ ده میلیون ریال به عنوان بهترین استعداد جوان به زهرا نادری عکاس جوان نیشابوری برای عکس کودکی اهدا شد.

وی تاکیدکرد: همچنین در بخش بهترین فیلم پویانمایی تندیس جشنواره و مبلغ سی میلیون ریال به  الهام طرقی فیلم ساز جوان نیشابور ی برای فیلم هیچکس تعلق گرفت.

مسئول انجمن سینمای  جوان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: در پایان این مراسم جوایز برندگان بخش عکس،فیلمنامه و فیلم جشنواره «اروند» با حضور مسئولین کشور واستان خوزستان تقدیم ایشان گردید.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی