ورزشگاه انقلاب نیشابور که کلنگ آن در سال۱۳۷۰ و در زمان ریاست جمهوری هاشمی رفسنجانی بر زمین خورد اکنون پس از بیش از بیست سال در حال تبدیل شدن به مخروبه است.

این پروژه دارای یک سالن سرپوشیده و زمین وزشی ۱۵هزار نفری است که سالن سرپوشیده آن در سال۱۳۸۴به بهره برداری رسید.

 

 

تنها۲۵درصد پیشرفت پس از دو دهه

پروژه مجموعه ورزشی انقلاب تاکنون حدود ۲۵تا۳۰درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و حدود شش سال است که به‌طور کامل متوقف‌شده است.

هاجر چنارانی نماینده نیشابور و فیروزه در خصوص پی گیری های صورت گرفته برای تکمیل این ورزشگاه گفت: امسال برای اولین بار مصوب کردیم از محل اعتبارات ۹درصد تعرفه مالیات بر ارزش افزوده را به ورزش اختصاص دهیم که این بودجه به پروژه های ملی و استانی ما اختصاص پیدا می کند.

اختصاص ۳۸میلیارد تومان بودجه برای ورزش خراسان

وی ادامه داد: در مرحله اول۳۸میلیارد تومان برای ورزش استان خراسان در نظر گرفته شد که متأسفانه برای ورزشگاه انقلاب نیشابور از این بودجه هیچ سهمی در نظر گرفته نشده بود که با پافشاری های زیاد سهمی را برای تکمیل ورزشگاه انقلاب نیشابور اختصاص دادیم.

چنارانی گفت: طی دیدار اخیر بنده با وزیر ورزش و جوانان نیز مصوب گردید تعدادی از سکوهای این ورزشگاه آماده شود تا به مرور زمان ادامه کار تکمیل گردد.

گرمابی دیگر نماینده نیشابور در خصوص این ورزشگاه گفت: طی جلسه با نوبخت معاون رئیس جمهور دستور دریافت ۷۱میلیارد ریال بودجه ی مورد نیاز این پروژه را دریافت کردم که وزیر ورزش دستور لازم برای تکمیل ورزشگاه به میزان دو هزار نفر را صادر کرد.

هیچ عملی تاکنون برای تکمیل فاز اول این ورزشگاه صورت نگرفته است

ترشیزیان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نیشابور در خصوص آخرین وضعیت این ورزشگاه گفت: اتفاقی تاکنون برای این پروژه نیفتاده است، قرار شده نمایندگان با نصب سه هزار صندلی کار را استارت بزنند ولی عملا هیچ کاری صورت نگرفته است.

وی بیان کرد: چون هزینه اتمام این پروژه زیاد است وزیر ورزش قول تکمیل فاز اول این پروژه را با نصب سه هزار صندلی، تأسیسات و زمین چمن را دادند.

اکنون و با توجه به وضعیت موجود داستان نیمه تمام ماندن این ورزشگاه هنوز ادامه دارد و خبری از تکمیل آن نیست که نیشابوریان را در حسرت داشتن یک ورزشگاه مجهز خواهد گذاشت.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی
حوادث