به گزارش عطارنیوز، سردار حاج حسین یکتا از فعالان شاخص فرهنگی جبهه انقلاب اسلامی در یادواره شهدای شهرک‌های نیشابور که شامگاه روز چهارشنبه۲۸تیرماه در این شهرستان برگزار شد گفت: ارزش خون شهدا بسیار بالا است، خاک شهدا شفا است، امام تا کجا را پیش‌بینی می‌کرد، دیدید تا کربلا یک یا حسین یا دیگر و سال‌ها است که به کربلا می‌رویم و از صدام خبری نیست.

وی ادامه داد: زینبوین پاکستان، فاطمیون افغانستان و بچه بسیجی‌های ما پشت دیوارهای غزه پا می‌کوبند، فکر نمی‌کند تا بیت‌المقدس یک  یا حسین دیگر، حضرت آقا می‌فرمایند دست از پا خطا کنید نابود می‌شوید، حضرت آقا می‌فرمایند ۲۵سال دیگر شما نیستید.

یکتا گفت: خون شهدا دارد اثر می‌کند، در این یادواره‌ها نسیم هم بدون اجازه شهدا نمی‌وزد، به حکمت حضور در این یادواره‌ها بیندیشید، شمارا شهدا دعوت کردند تا کنارشان باشید.

وی بیان کرد: کسی بیخودی شهید نمی‌شود، سایه آن‌ها بالای سر خانواده‌شان نیست ولی سایه آن‌ها بالای سر همه آدم قرار گرفت و شهدای مدافع حرم راه حقیقت را طی کردند.

یکتا گفت: اربعین را باید زنده نگه‌داریم، باید ستاد اربعین را در خانواده‌ها وادارات تأسیس کنیم، اگر در دوره اصلاحات و گزارش رفتن راهیان نور را بعد از رفتن دولت۲خرداد به حضرت آقا دادیم فرمودند تشییع‌جنازه شهدا و راهیان نور این تحول را در جامعه ایجاد کرد.

وی افزود: از همه دنیا برای اربعین می‌آیند، دنبال معرفی شهدا به جهان بودیم اما در اربعین همه جهان در کربلا جمع می‌شوند، دشمن فهمیده کارش تمام است، نهضت جنسی که راه انداخته است می‌داند یعنی چه؟ آمریکا تجلی شیطان اکبر است و می‌داند امروز کارش تمام است.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی