جلسه شورای اداری شهرستان نیشابور بعدازظهر سه شنبه۷آذرماه در شهر عشق آباد از توابع این شهرستان برگزار گردید.

حجتی راد بخشدار میان جلگه شهرستان نیشابور در آغاز این مراسم گفت: جمعیت بخش میان جلگه بالغ بر۳۹هزار و۴۴۰نفر است که در بیش از ۷۰روستا ساکن هستند، این بخش ۳هزار و۷۸۰کیلومتر وسعت دارد و مبلغ ده میلیارد تومان طی سه سال به حساب دهیاری ها واریز گردیده است.

حجت الاسلام ایروانی امام جمعه عشق آباد نیز در این مراسم گفت: بخش میان جلگه از مناطق مروم است و مردم این منطقه مانند سایر مناطق حق و حقوقاتی دارند، از مسئولین محترم می خواهم در تریبون نماز جمعه حضور پیدا کنند و به ارائه گزارش عملکرد به مردم بپردازند.

مهرآبادی رئیس اداره آموزش و پرورش بخش میان جلگه ضمن عدم رضایت از امکانات این اداره گفت: با وجود افزایش دو هزار نفری دانش آموران ولی بودجه مدارس ۷۰درصد کاهش پیدا کرده است و در سال جدید هیچ تأسیسی نداشته ایم و۹۹دردصد بودجه به پرسنل تعلق گرفته است.

وی ادامه داد: بخش میان جلگه با وجود نعمتهای فراوان هنوز محروم است، معدن طلای ارغش در کشور بی نظیر است، گردشگران خارجی به یکی از روستاهای منطقه می آیند و مواد درمان سرطان را تهیه می کنند و همان مواد را به چند برابر قیمت به خود ما می فروشند.

حجت الاسلام یعقوبی امام جمعه نیشابور با اشاره به رشادت های سردار سلیمانی گفت: سردار سلیمانی یک فرمانده باتدبیر و دلاور است که حتی سربازن روسی نیز به تدبیر او عمل می کنند.

وی افزود: ارتش های سوریه و عراق ارتش های ضعیفی نیستند ولی برای پیروزی بر داعش به تدبیر سردار سلیمانی بدست آمد.

شیبانی فرماندار نیشابور در انتهای مراسم گفت: بخش زبرخان و میان جلگه آمادگی ارتقا به شهرستان را دارند و حتی بخش میان جلگه بدلیل وجود برخی امتیازات اولویت بیشتری دارد.

وی بیان کرد: دولت در حال گشایش طرح های جدیدی است و امیدواریم در استان خراسان رضوی دو بخش زبرخان و میان جلگه به شهرستان تبدیل شوند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی
حوادث