به گزارش عطار نیوز به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار محمدکاظم تقوي گفت: در پي اعلام شكايت چند تن از شهروندان نيشابوري به پليس آگاهي مبنی بر کلاه‌برداری با جعل مدارك دولتي از آن‌ها، دستورات لازم با توجه به اهميت موضوع براي بررسي اين پرونده صادر شد.

این مقام ارشد انتظامي استان افزود: كارآگاهان پليس آگاهي نيشابور در بررسی‌های فني و پليسي پرونده دريافتند فردي در سال ۱۳۹۴ با تأسیس دفتر پيشخوان از مالكان خودروهای سنگين كه براي تكميل برگ‌های مفاصا حساب مالياتي مراجعه داشته‌اند مبالغي را دريافت كرده اما با جعل مدارك دولتي از انتقال وجوه دريافتي به اداره دارايي و امور مالياتي خودداري کرده است.

وي خاطرنشان كرد: تحقيقات بعدي كارآگاهان مبارزه با جعل و کلاه‌برداری پليس آگاهي نيشابور حاكي از آن بود مالك دفتر كه يك خانم بوده باوجود آن‌که در مدت يك سال ۴۴۰ مالك خودروهاي سنگين به محل كار او مراجعه داشته‌اند در سال ۱۳۹۵ دفتر پيشخوان را تعطيل كرده و از آن تاريخ محل زندگی‌اش نيز نامشخص است.

تقوي گفت: كارآگاهان پليس آگاهي با ردزني هاي گسترده اطلاعاتي، مخفيگاه متهم را شناسايي و با هماهنگي قضائي در اقدامي غافلگيرانه این فرد را دستگير كردند.

فرمانده انتظامي استان خراسان رضوي با اشاره به شناسايي ۴۰۰ شاكي در خصوص این پرونده، تصريح كرد: با هماهنگی‌های صورت گرفته و حضور نماينده حقوقي اداره كل اداره دارايي و امور مالياتي استان ۱۵ ميليارد ريال تاكنون کلاه‌برداری و فرار مالياتي توسط متهم کشف‌شده است و تحقيقات از متهم ۴۳ ساله ادامه دارد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی