به نقل از عطارنیوز، کاظمی مدیرکل آموزش‌وپرورش استان خراسان رضوی در مراسم افتتاحیه سی و پنجمین جشنواره فرهنگی و هنری دختران دانش‌آموز که ظهر روز یکشنبه۸مردادماه در محل اردوگاه باغ رود برگزار شد ضمن خیرمقدم به میهمانان حاضر در مراسم گفت: یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای فرهنگی هنری در سطح دختران در کشور آغاز خواهد شد و از همه‌کسانی که کمک کردند تا این کاروان حرکت خودش را در مسیر رشد فرهنگ و هنر میهن اسلامی دنبال کند تشکر می‌کنم.

وی افزود: بزرگ‌ترین اجتماع فرهنگی و هنری کشور امروز شکل‌گرفته است، در بهترین ایام سال و در دهه کرامت میزبان دختران کشور هستیم، در این ایام باید از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.

کاظمی گفت: افتخار ایران اسلامی این است که مهد علم و فرهنگ است و نیشابور یکی از شهرهای پرآوازه ایران اسلامی است، ایران اسلامی همیشه تمدن‌ها و جریان‌های فرهنگی نقش و سهم بسیار مهمی داشته است.

وی بیان کرد: سند تحول بنیادین یکی از مأموریت‌های مهم آموزش و پروش است، تعلیم و تربیت تمام ساعتی و یکی از ساعت‌ها مهم آن ساعت تربیت هنری و زیبایی‌شناسی است، بهترین مسیری که می‌تواند ما را به تحقق این ساعت راهنمایی کند برگزاری برنامه‌ها و همکاری ما با یکدیگر است.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان خراسان رضوی گفت: برگزاری مسابقات فرهنگی هنری استمرار حرکت فرهنگی و هنری کشور ما در عرصه بین‌المللی است و چهره‌های سرشناس علم و ادب از بین همین دانش آموزان خواهند بود، هنری که روح خدایی در آن دمیده باشد و پیوند با معنویت داشته باشد موجب تعالی خود انسان و مخاطبان آن می‌شود.

وی بیان کرد: مرز شهیدان و دلاورانی که در عرصه‌های مختلف افتخارآفرینی کردند پیوند معنوی انگیزش اصلی است.

انتهای پیام

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی