رییس کمیسیون ورزش و جوانان شهر نیشابور خطاب به مسئولان شهرستان عنوان کرد:یک فکری به حال این اداره ورزش و جوانان بکنید.

IMG_4412

به گزارش خبرنگار عطارنیوز،صادق هوشمند عصر دیروز در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره جوان نیشابور که در فرهنگسرای سیمرغ این شهرستان برگزار شد،اظهار داشت:کسی که می خواهد در نیشابور خدمت کند باید بومی باشد.
وی با بیان اینکه فضا عوض شده است و به سمت تدبیر و امید رفته است،خاطرنشان کرد:این امید در نیشابور بهتر و زنده تر شده است.
عضو شورای شهر نیشابور با بیان اینکه جوان های زیادی در این شهرستان هستند که جوان برتر کشور شده اند ،گفت:مرتضی امین الرعایایی ،امیر فضلی،علی محمودی،خانم بتوئی،سمیرا حاتمی راد و… از این جمله هستند.
هوشمند ادامه داد:بزرگترین انگی که به جوانان می‌خورد بی تجربگی است انگار همه مدیران،مدیر به دنیا آمده اند.
وی با بیان اینکه تنها شهری هستیم که کمیسیون ورزش و جوانان داریم،اظهار کرد:از شعار دادن بیرون بیاییم،شرایط خیلی بد شده است،متولی جوانان در شهر اداره ورزش و جوانان است.
رییس کمیسیون ورزش و جوانان شورای شهر نیشابور با بیان اینکه گرفتن وام ازدواج از مذاکرات هسته ای سخت تر شده است،خاطرنشان کرد:هرکس بگوید جوانان ما دچار ابتذال شده اند خودش دچار ابتذال شده است.
هوشمند خطاب به مسئولان شهرستان عنوان کرد:یک فکری به حال این اداره ورزش و جوانان بکنید.
این عضو شورای شهر نیشابور پیشنهاد ایجاد صندوق توسعه جوانان شهرستان نیشابور را داد و گفت:ما ۲۳۹ هزار نفر در شهر نیشابور جمعیت داریم که در مجموع شهرستان ۴۷۰ هزار نفر است،اگر از صد هزار نفر،نفری ده هزار تومان هم بگیریم می‌شود یک میلیارد تومان آنوقت با این پول می‌شود قدم های بزرگی برای جوانان شهرستان بخصوص ازدواج آنها برداشت.
انتهای پیام/

دیدگاه ها (3 دیدگاه)

  1. دوست

    جان من از اول تا اخر یه بار دیگه بخون ببین میفهمی چیگفته؟

  2. الهام

    سلام تنها زمین ورزش نیشابورکه قابل استفاده است تختی است که مابرای پیاده روی اونجا میریم ولی میله زدند به ارتفاع یک متر ورودی که پارا بالاباید ببریم تا ردبشیم اخه مادرمن که بخاطر بیماری قند باید ورزش کنه همیشه باسختی باید عبورکنه در ورودی را هم بازنمیکنند چندین بار به اداره ورزش رفتیم ولی هیچ کس پاسخگو نیست همش میگن باشه مسئول اداره ورزش ما ورزشی نیست وبفکر سلامتی مردم نیستند

  3. ناشناس

    چقدر بد نوشته خبر ناقص!

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی
حوادث