به گزارش عطارنیوز،

سردار کریمی قدوسی در همایشی که ظهر روز سه‌شنبه۲۶اردیبهشت‌ماه در محل مسجد نبی اکرم(ص) نیشابور برگزار شد گفت: امام خمینی(ره) اگر از مردم راضی نبود مانند جدش امیرالمؤمنین وصیت می‌نوشت و وعده‌ی عذاب و فتنه‌های شکننده رو  بعد از خودش به ملتش می‌داد.

وی ادامه داد: ۳۸ سال از انقلاب  گذشته است و۲سال دیگر۴۰ساله خواهد شد، برخی دشمنان داخلی می‌خواهند ما را وارونه جلوه دهند، ما اعتراف می‌کنیم که اگر عنایت شما نبود، فداکاری فرزندان شما مثل حضرت امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری و شهدا نبود، اکنون دشمن ریشه‌ی این مردم و این انقلاب را کنده بود.

قدوسی گفت:بنده در محضر شهدای شهرستان نیشابور گواهی می‌دهم که اگر قوانینی که تصویب می‌کنیم بر اساس معیار قرآن نباشد هیچ ارزشی ندارد، انقلاب اسلامی برای این به وقوع پیوست که بگوید محکم و استوار آماده اجری قوانین الهی نه‌تنها در ایران بلکه در سراسر جهان هستیم.

وی یادآور شد: اگر بشر به قرآن عمل نکند حتی تا پایان عمر هم مشکلاتش حل نمی‌شود، اسلام واقعی در دست ملت ایران است و بدین‌جهت باید از خداوند متعال سپاسگزار بود.

کریمی گفت: مردم ایران نزدیک به۴۰سال پرچم نظام مقدس اسلامی را برافراشته نگاه داشتند، رنج‌های زیادی کشیدند، تحریمی‌های ظالمانه را تحمل کردند ولی هیچ‌گاه دست از حمایت از انقلاب اسلامی برنداشتند.

نماینده مردم شمهد و کلات گفت: حضرت امام خمینی() اگر از وضعیت انقلاب نگرانی می‌داشت در وصیت‌نامه خویش نمی‌نوشت من با قلبی آرام و مطمئن و روحی شاد و ضمیری آگاه به جایگاه ابدی سفر می‌کنم.

وی افزود: جناح‌های سیاسی در شکور دروغ است، اسلام جناح‌بازی را به رسمیت نمی‌شناسد، برای استفاده از قدرت برخی قدرت‌طلبان روی به جناح‌بندی آوردند تا احزاب سیاسی را تشکیل دهند.

قدوسی با شاره به سخن مقام معظم رهبری در خصوص احزاب گفت: روزی به همراه تعدادی از فرماندهان سپاه به محضر مقام معظم رهبری رسیدیم که ایشان فرمودند بنده هیچ‌کدام از احزاب سیاسی را قبول ندارم،حزب در اسلام آن است که برای توسعه معارف دین برنامه‌ریزی کند.

وی ادامه داد: احزاب اکثراً به دلیل ایجاد اختلاف بین مردم ایجاد شدند و در مقابل یکدیگر قرارگرفته‌اند.

عضو گروه امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن سه برنامه کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت برای نابودی انقلاب اسلامی دارد، اولین برنامه دشمن ایجاد ناامنی در داخل کشور است و می‌خواهند جمهوری اسلامی کشوری مانند سایر کشورهای ناامن منطقه شود.
وی افزود: غربی‌ها از امنیت انقلاب اسلامی ایران عصبی هستند، ناامنی در برهه زمانی کنونی از جنس ترور و بمب نیست بلکه از جنس روبروی هم قرار دادن مردم است.

کریمی گفت: دشمن به دنبال دوقطبی کردن جامعه است، بخشی از مسئولین نظام سلامی بهتر از غربی‌ها برای رأی مردم را در مقابل هم قرار می‌دهند و این کار را تنها برای رأی انجام نمی‌دهند بلکه برای رسالت خویش انجام می‌دهند.

وی یادآور شد: جریانی که کشور را در مقابل قرار می‌دهد همین جریانی است که امور اجرایی کشور را به دست گرفته است،لازم نیست چراغ بددست در پستوها دنبال کسی بگردیم، همین موضع که مه شنیدن که آن فرد می‌گوید منافقین چه‌کار می‌کردند خود نشان‌دهنده آن جریان است.

قدوسی گفت: حضرت امام خمینی(ره) ره فرمودند اگر کسی به شما گفت ارتش و سپاه کذاب هستند بدانید به دنبال تفرقه و نابودی انقلاب اسلامی هستند، نیروهای انقلابی و نظامی به دست ملت پرورش یافتند نه توسط مستشاران آمریکایی، در اوایل دفاع مقدس ۱۰هزار جوان وارد سپاه شدند ولی از آن‌ها۲۶هزار نفر به شهادت و تعداد زیاد دیگری هم جانباز شدند.

وی افزود: مردم را از سپاه انقلاب اسلامی می‌ترسانند و آیا این جفای به شهدا نیست؟ در مناظره آقای رئیس‌جمهور می‌گوید به هنگام مذاکرات برجام شهرهای موشکی را نشان دادند که مذاکرات خراب شود، اگر این سخن را از دهان کسی می‌شنیدیم که تجربه نداشت مشکلی نبود ولی وی چندین بار نماینده مجلس و در مقامات عالیه حضورداشته است و آیا واقعاً این فرد معنای امنیت را درک نمی‌کند؟

کریمی گفت: رهبر و ملت به شما اجازه مذاکره دادند، طرف مقابل دائم گزینه‌های نظامی خویش را به رخ می‌کشید، عزت و اقتدار ملت را دشمن پشت میز مورد تهدید قرار می‌داد، آقای روحانی نشان دادن شهرهای موشکی آن‌هم یک مقدار ناچیزش به نفع  مذاکرات بود یا به ضرر؟

وی ادامه داد: شهرهای موشکی که نشان داده شد باید همان‌طوری که آقای کری انگشتش را به سمت تو حواله داد باید شما هم به وی می‌گفتی اینجا میز مذاکره است یا میدان جنگ؟

وی افزود: ظرف ۵دقیقه یک‌میلیون موشک روی مواضع شما و رژیم صهیونیستی می‌ریزیم، درصدها نقطه قادریم موشک شلیک کنیم، برجم منافعی برای کشور نداشت، غربی‌ها خودشان به عدم برداشت تحریم‌های مالی ایران اذعان می‌کنند، رژیم صهیونیستی ضمن مذاکره ایران را به حمله تهدید کرد و آیا نباید روی موشک‌ها ما شعار نابودی اسرائیل نوشته می‌شد؟

قدسی گفت: به قول برخی افراد بعد از سخنرانی آقای روحانی که نباید روی موشک‌ها می‌نوشت اسرائیل باید نابود شود و باید می‌نوشت پشمک حاج عبدالله، سپاه را در مقابل ملت قرار می‌دهند و یک گویند می‌خواستیم مشکل شمارا حل کنیم و سپاه نمی‌گذاشت.

وی خاطرنشان کرد: مدت شش ماه پیش دست آقای روحانی را خواندیم که دوگانه سپاه و دولت و صلح و جنگ و صلح را ترسیم کرده بود، برای اینکه پاسخی در مقابل عملکرد خود ندارد، برای اینکه بتواند جواب قانع‌کننده‌ای بدهد سپاه را در مقابل مردم قرار می‌دهد.

انتهای پیام/ 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی